Kielich Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem kielicha


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kielich Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


'Ciesz się tym szczególnym dniem świętowania z naszymi pięknymi, satynowymi, akrylowymi zaproszeniami na Pierwszą Komunię Świętą!

Nasz zespół projektantów spędził wiele czasu na starannym ułożeniu tych zaproszeń, które zawierają motyw złotego kielicha mszalnego oraz spersonalizowany tekst zaproszenia.

Zaproszenia te sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, oddając piękno i tradycję tego sakramentu oraz zapewniając przemyślany akcent dla tak ważnego wydarzenia w życiu Twojej ukochanej osoby.

Dzięki naszym zaproszeniom z satynowego akrylu możesz być pewien, że Twoja zaproszona rodzina i przyjaciele doświadczą naprawdę imponującej, najwyższej jakości zmysłowej podróży, gdy otworzą swoje zaproszenie na wielki dzień

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu