Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Rumianek

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem rumianku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi Rumianek


Nie ma bardziej szczególnego momentu w życiu niż dzień, w którym dziecko przyjmuje swoją Pierwszą Komunię Świętą. Od tego ważnego dnia, będzie to dla nich zawsze cenne wspomnienie ich duchowej podróży.

Spraw, aby ten kamień milowy był jeszcze bardziej znaczący dla Twojej ukochanej osoby dzięki pięknym, satynowym, akrylowym zaproszeniom na Pierwszą Komunię Świętą.

Motyw kwiatu rumianku na górze i na dole zaproszenia przywołuje uczucie spokoju i ukojenia, które jest niezbędne do przeprowadzenia udanej i wyjątkowej ceremonii komunijnej. Pomiędzy kwiatami znajduje się spersonalizowany tekst zaproszenia, który jest widoczny dla wszystkich gości.

Podczas tworzenia tekstu, możesz zachować tradycję lub uczynić go tak wyjątkowym, jak Twoja rodzina lub tradycja religijna, włączając urocze, zabawne szczegóły dotyczące Twojego dziecka - dodaj wiersz lub ulubione powiedzenie, aby uczynić go wyjątkowym!

Upewnij się, że świętujesz ten duchowy obrzęd przejścia w dobrym stylu. Pozwól, abyśmy pomogli Ci upewnić się, że będzie to dzień, którego nigdy nie zapomną; zamów swoje satynowe akrylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą już teraz!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.