Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, koło z kwiatami

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem, koło z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, koło z kwiatami


Nadszedł czas, aby uczcić wyjątkowy moment w życiu Twojego malucha - jego Pierwszą Komunię Świętą! Z tymi luksusowymi zaproszeniami możesz uczcić tę doniosłą okazję w najpiękniejszy sposób. Nasze satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia tworzą magiczną atmosferę i z pewnością zachwycą Twoich gości swoim wyrafinowanym stylem.

Dodajemy również osobisty akcent, pozwalając, aby każde zaproszenie było spersonalizowane Twoim tekstem zaproszenia, a także zdjęciem dziecka, które jest umieszczone w złotym okręgu otoczonym szkicem kwiatów, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Zaproś więc rodzinę i przyjaciół na to, co będzie niezwykle pamiętną okazją: komunię świętą Twojego dziecka!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.