Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem


Stwórz magiczną i niepowtarzalną chwilę podczas wręczania satynowych zaproszeń na Pierwszą Komunię swojego dziecka. Każde zaproszenie zostało wykonane z akrylu, co nadaje mu luksusowy charakter i dodaje elegancji Twojemu wydarzeniu.

Projekt jest ciepły i elegancki, idealny na komunię Twojego dziecka. Stwórz spersonalizowane zaproszenie, dodając swój własny tekst oraz zdjęcie dziecka, które znajdzie się na górze karty.

Z tymi pięknymi zaproszeniami możesz mieć pewność, że rozpoczniesz swoje wydarzenie ze stylem i stworzysz wspomnienia na całe życie, którymi będziesz mógł podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Połączenie luksusowych materiałów i personalizacji sprawi, że te zaproszenia będą wyjątkowe!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.