Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem


Stwórz magiczną i niepowtarzalną chwilę podczas wręczania satynowych zaproszeń na Pierwszą Komunię swojego dziecka. Każde zaproszenie zostało wykonane z akrylu, co nadaje mu luksusowy charakter i dodaje elegancji Twojemu wydarzeniu.

Projekt jest ciepły i elegancki, idealny na komunię Twojego dziecka. Stwórz spersonalizowane zaproszenie, dodając swój własny tekst oraz zdjęcie dziecka, które znajdzie się na górze karty.

Z tymi pięknymi zaproszeniami możesz mieć pewność, że rozpoczniesz swoje wydarzenie ze stylem i stworzysz wspomnienia na całe życie, którymi będziesz mógł podzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Połączenie luksusowych materiałów i personalizacji sprawi, że te zaproszenia będą wyjątkowe!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu