Szkic kwiatów Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem szkicu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic kwiatów Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Uczcij ważną uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka, w eleganckim stylu, dzięki tym znakomitym zaproszeniom z satynowego akrylu. Wykonane z jakością i starannością, te zapierające dech w piersiach zaproszenia posiadają subtelny motyw kwiatowego szkicu zdobiący. N

To, co czyni je naprawdę wyjątkowymi, to opcje personalizacji; Twój cenny moment tworzenia wspomnień może być uchwycony w elegancki sposób poprzez dodanie własnego spersonalizowanego tekstu do każdego zaproszenia.

Idealne na wydarzenia religijne, takie jak Pierwsza Komunia Święta, te niezrównane zaproszenia są idealne do uhonorowania tak pięknego i znaczącego dnia w życiu.

Wzbogać swoją uroczystość o luksusowy styl i elegancję - zaufaj nam! Te oszałamiające zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z satynowego akrylu dodadzą wyjątkowego uroku, wyrafinowania i wdzięku, którego Twoi goście szybko nie zapomną. Kup je już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu