Szkic kwiatów Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem szkicu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szkic kwiatów Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Uczcij ważną uroczystość, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka, w eleganckim stylu, dzięki tym znakomitym zaproszeniom z satynowego akrylu. Wykonane z jakością i starannością, te zapierające dech w piersiach zaproszenia posiadają subtelny motyw kwiatowego szkicu zdobiący. N

To, co czyni je naprawdę wyjątkowymi, to opcje personalizacji; Twój cenny moment tworzenia wspomnień może być uchwycony w elegancki sposób poprzez dodanie własnego spersonalizowanego tekstu do każdego zaproszenia.

Idealne na wydarzenia religijne, takie jak Pierwsza Komunia Święta, te niezrównane zaproszenia są idealne do uhonorowania tak pięknego i znaczącego dnia w życiu.

Wzbogać swoją uroczystość o luksusowy styl i elegancję - zaufaj nam! Te oszałamiające zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą z satynowego akrylu dodadzą wyjątkowego uroku, wyrafinowania i wdzięku, którego Twoi goście szybko nie zapomną. Kup je już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.