Szkic kwiatów Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem szkicu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic kwiatów Księga gości na I Komunię Świętą


Księga gości z okazji I Komunii Świętej z motywem szkicu kwiatów to niezapomniana pamiątka, która zachwyci zarówno Jubilata, jak i wszystkich gości uczestniczących w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Nasza księga gości została zaprojektowana tak, aby stworzyć unikalną atmosferę i przekazać niepowtarzalny klimat święta pierwszej komunii. Motyw szkicu kwiatów dodaje delikatności, piękna i symboliki całemu wydawnictwu.


Każda strona księgi jest starannie wykonana, a jej papierowej oprawie towarzyszy wyrafinowany wzór, który subtelnie podkreśla tematykę religijną i nadaje całości elegancji. Szkice kwiatów zostały wykonane z czułością i dbałością o każdy detal, tworząc harmonijne tło dla wpisów, życzeń i wspomnień gości.


Dodatkowo, dostępne są także miejsca na wpisy i dedykacje, które pozwalają gościom wyrazić swoje życzenia, przemyślenia i podziękowania dla Jubilata.


Księga gości z motywem szkicu kwiatów to nie tylko wspaniała pamiątka, ale również doskonały sposób na zatrzymanie tych pięknych chwil na lata. To niezwykłe wydawnictwo, które stanie się rodziną skarbem i cenną spuścizną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.


Wybierz naszą księgę gości z motywem szkicu kwiatów i podaruj Podkomunijnemu Jubilatowi i gościom najwyższej jakości produkt, który na długie lata będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu. Jego piękno, staranne wykonanie i niepowtarzalny styl sprawią, że stanie się nieodłącznym elementem każdego domu.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr