Dusty Blue Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem dusty blue


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dusty Blue Księga gości na I Komunię Świętą


Komunijna księga gości z motywem kwiatów dusty blue to perfekcyjny dodatek do przyjęcia komunijnego, który doda wyjątkowego uroku i elegancji. Ta piękna księga jest ozdobiona delikatnymi kwiatowymi wzorami w kolorze dusty blue, który doskonale wpisuje się w popularne trendy komunijne.


Księga gości to nie tylko praktyczny element, który pozwoli zachować pamiątki z tego ważnego dnia, ale również stanie się ozdobą stołu gościnnego. Jej estetyczny wygląd przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Projektanci dbali o każdy detal, aby stworzyć księgę, która idealnie odpowiada tematowi uroczystości komunijnej.


Na stronach księgi znajdują się miejsca do wpisania imion gości, daty komunii oraz ich życzeń dla solenizanta. 


Kwiatowy motyw dusty blue wprowadza do księgi nutkę romantyzmu i delikatności. To subtelne połączenie kolorów sprawia, że całość wygląda wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Księga ta doskonale komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w tym samym stylu, takimi jak zaproszenia, winietki czy podziękowania dla gości.


Nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, komunijna księga gości z motywem kwiatów dusty blue stanowi doskonały prezent na tę niezwykłą okazję. Może ona stać się cenną pamiątką na całe życie, która będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu oraz o wszystkich bliskich osobach, które wzięły w nim udział.


Zachowaj wspomnienia i docen swoich bliskich gości dzięki komunijnej księdze gości z motywem kwiatów dusty blue. To elegancki, praktyczny i piękny dodatek, który doda magii i uroku do Twojego przyjęcia komunijnego.

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr