Szkic chłopca Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic chłopca Księga gości na I Komunię Świętą


Jeśli szukasz idealnego prezentu na I Komunię Świętą, to nasza Księga Gości z motywem szkicu modlącego się chłopca będzie doskonałym wyborem. Ta urocza księga gości jest nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale również praktycznym pamiątkowym przedmiotem, który pozwoli zachować niezapomniane chwile z tego wyjątkowego dnia.


Nasza Księga Gości została starannie wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić niezwykłą trwałość i estetykę. Okładka księgi jest ozdobiona delikatnym, ręcznie wykonanym szkicem modlącego się chłopca, co nadaje jej unikalny i subtelny charakter. Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie komunijne w domu czy w restauracji, ta elegancka księga gości stanie się idealnym dodatkiem, który przyciągnie uwagę wszystkich gości.


Wnętrze naszej Księgi Gości składa się z licznych stron, które pozwalają na wpisanie nie tylko życzeń, ale także uwiecznienie cennych wspomnień i podzielenie się refleksjami z tego wyjątkowego dnia. Ponadto, księga jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie życzenia i podziękowania od rodziny, przyjaciół i bliskich.


Księga Gości z motywem szkicu modlącego się chłopca jest również idealnym prezentem dla dziecka przyjęcia komunijnego. Dzięki temu prezentowi uczestniczący w ceremonii mogą zebrać pamiątkowe wpisy, życzenia i refleksje od swoich gości, które będą miały wartość sentymentalną na wiele lat. To doskonała okazja, aby pokazać dziecku, jak bardzo było doceniane i miło wspominane przez swoje najbliższe osoby w tym ważnym momencie jego życia.


Zamów naszą Księgę Gości z motywem szkicu modlącego się chłopca już dziś i stwórz niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, które zostaną zachowane na zawsze. Nie tylko będzie to doskonała ozdoba na Twoje przyjęcie, ale także praktyczny element, który pozwoli zachować wszystkie cenne słowa i życzenia od Twoich bliskich.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr