Księga gości na I Komunię Świętą ze zdjęciem

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Księga gości na I Komunię Świętą ze zdjęciem


Księga gości z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem dziecka - wyjątkowy sposób na uwiecznienie tego ważnego momentu w życiu najmłodszych. Nasza wysokiej jakości księga gości, ozdobiona uroczym zdjęciem dziecka, stanie się nie tylko piękną pamiątką, ale również niezastąpioną kolekcją życzeń i podziękowań od rodziny i przyjaciół.


Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy pragną dopracować każdy detal, aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej niezapomniany. Księga gości z indywidualnie wybranym zdjęciem dziecka jest idealnym dodatkiem do uroczystości I Komunii Świętej, dodającymi osobistego charakteru i przyciągającymi wzrok elementem dekoracyjnym.


Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość usług - zarówno jeśli chodzi o wykonanie księgi gości, jak i jakość druku zdjęcia. Nasze produkty są starannie wykonane z dbałością o najmniejsze detale, a zdjęcia są wydrukowane na trwałym materiale, który zachowa swoje kolory i jakość przez wiele lat.


Księga gości z indywidualnym zdjęciem to doskonała forma wyrażenia miłości, radości i podziękowania dla gości, którzy uczestniczą w tak ważnym dniu. Rodzina i przyjaciele mogą w niej zapisywać swoje życzenia, wspomnienia i refleksje, tworząc wspaniałą kolekcję słów, które będą cenne dla dziecka przez całe życie.


Nie czekaj dłużej - umieść zdjęcie swojego dziecka na okładce księgi gości z okazji I Komunii Świętej i stwórz wyjątkową pamiątkę, która przetrwa przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr