Ramka z eukaliptusa Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Księga gości na I Komunię Świętą


Jesteśmy dumni, że prezentujemy Państwu naszą wspaniałą kolekcję Ksiąg Gości z okazji I Komunii Świętej, które ozdobione są uroczym motywem liści eukaliptusa. Nasze unikalne projekty są doskonałym sposobem na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w życiu Waszego dziecka.


Liście eukaliptusa są znane ze swojej elegancji, delikatności i symboliki. Są one metaforą zdrowia, odnowy i duchowej harmonii. Rozkwitające liście eukaliptusa idealnie odzwierciedlają tę magiczną chwilę, gdy Wasze dziecko po raz pierwszy przystępuje do Sakramentu Komunii Świętej.


Nasze Księgi Gości wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i piękno przez wiele lat. Każda strona  umożliwia gościom wyrażenie swoich najlepszych życzeń, refleksji i pamiętnych wspomnień. Piękna kolorystyka liści eukaliptusa dodaje charakteru i elegancji, czyniąc z księgi prawdziwe dzieło sztuki.


Możemy dostosować nasze projekty do Waszych indywidualnych potrzeb, co pozwoli stworzyć wyjątkową pamiątkę, która będzie pasować do reszty dekoracji i tematyki uroczystości.


Nie zapomnijcie o tym wyjątkowym momencie w życiu Waszego dziecka! Nasza kolekcja Ksiąg Gości z motywem liści eukaliptusa doda niepowtarzalnego charakteru i elegancji Waszej uroczystości I Komunii Świętej. Przekonajcie się sami, jak wspaniałe wspomnienia może dać taka piękna i starannie wykonana pamiątka.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr