Szkic dziewczynki Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem szkicu dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic dziewczynki Księga gości na I Komunię Świętą


Szukasz unikalnego i niezwykłego pomysłu na księgę gości z okazji I Komunii Świętej? Pragniesz czegoś, co będzie piękne i pamiątkowe, jednocześnie oddając duchowość tego wyjątkowego dnia w życiu Twojej córki? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!


Nasza księga gości z motywem szkicu modlącej się dziewczynki jest jak żaden inny produkt dostępny na rynku. Zaprojektowana z najwyższą starannością i miłością, jest nie tylko funkcjonalna, ale także wyjątkowo estetyczna. Każda strona posiada delikatny szkic modlącej się dziewczynki, która symbolizuje tę ważną chwilę wieczności, gdy Twoja córka przyjmuje po raz pierwszy Eucharystię.


Nasza księga gości została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniając trwałość i zachowanie jej piękna przez lata. Możesz być pewna, że ta pamiątka będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie, przypominając o tym ważnym dniu w życiu Twojej rodziny.


Dodatkowo, nasza księga gości oferuje mnóstwo miejsca do zapisania dedykacji, błogosławieństw i ciepłych słów od bliskich i przyjaciół, którzy dzielą radość związana z I Komunią Świętą Twojej córki. To idealny sposób, aby uwiecznić ich uczestnictwo w tym wyjątkowym dniu i utrwalić ich piękne życzenia.


Nie czekaj dłużej, aby zdecydować się na naszą księgę gości z motywem szkicu modlącej się dziewczynki. To wyjątkowa pamiątka, która zapewni nie tylko funkcjonalność, ale także piękno, które będzie przypominało Ci o tym ważnym dniu nawet przez lata. Daj swojej córce coś, czego nigdy nie zapomni - piękną, spersonalizowaną i pamiątkową księgę gości z motywem szkicu modlącej się dziewczynki.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr