Serce z eukaliptusa Księga gości na I Komunię Świętą ze zdjęciem

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem serca z eukaliptusa  ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z eukaliptusa Księga gości na I Komunię Świętą ze zdjęciem


Księga gości z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem w sercu z liści eukaliptusa to idealny sposób na uwiecznienie tego ważnego wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Ta pięknie wykonana księga gości pozwoli wszystkim gościom na zapisanie swoich życzeń i wspomnień z tego wyjątkowego dnia.


Ze zdjęciem w sercu z liści eukaliptusa, ta księga gości nabiera jeszcze większego uroku i elegancji. Liście eukaliptusa od dawna kojarzą się z odprężeniem, spokojem i harmonią, dzięki czemu dodają one tej księdze gości wyjątkowej atmosfery.


Każda strona księgi gości zawiera miejsce na wpisanie imienia gościa, daty uroczystości oraz personalizowany tekst. To sprawia, że każdy wpis jest unikalny i osobisty. Ponadto, dostępne są również puste strony, które pozwalają na swobodne tworzenie wpisów i rysowanie.


Ta księga gości jest idealnym prezentem dla Twojego dziecka z okazji I Komunii Świętej. Będzie ona nie tylko piękną pamiątką z tego ważnego dnia, ale także przywoływać wspomnienia i uśmiech na twarzy Twojego dziecka przez wiele lat.
Dodatkowo, zdjęcie w sercu z liści eukaliptusa dodaje tej księdze gości wyjątkowego charakteru. Liście eukaliptusa są symbolem ochrony, zdrowia i dobrobytu, co czyni je idealnym dodatkiem do tej pamiątki.


Niech ta pięknie wykonana księga gości z okazji I Komunii Świętej stanie się bezcenną pamiątką dla Twojego dziecka. Zachęcamy do personalizacji tego produktu i tworzenia unikalnych wpisów, które będą stanowić cenne skarby przez wiele lat.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr