Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem i sercem z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem


Magnes na lodówkę na plastrze brzozy ze zdjęciem to wyjątkowy magnes, który jest połączeniem zdjęcia naszego jubilata umieszczonego w sercu, a także naokoło znajdują się kwiaty w kolorze zielonym, które nadają pewnej ekspresji i powodują, że sam magnes jest po prostu ciekawszy pod kątem wyglądu.

Na dole zdjęcia oraz grafiki znajduje się miejsce na napis oraz umieszczenie dat uroczystości, co jest dużym atutem naszych produktów, które możemy personalizować na własne życzenie, nie mając tak naprawdę żadnych prawie ograniczeń.

Magnes wykonany jest na naturalnym plastrze brzozy, dzięki czemu zyskujemy odporny materiał, który pozwala nam na cieszenie się podarunkiem przez długi okres. Dodatkowo cała grafika, a także drewno magnesu idealnie wpasowuje się we wszelkiego rodzaju aranżacje ozdobne przyjęcia, gdzie stanie się ciekawym urozmaiceniem kładąc go przy miejscu dla każdego z gości.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm