Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej ze zdjęciem i sercem z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta ze zdjęciem


Magnes na lodówkę na plastrze brzozy ze zdjęciem to wyjątkowy magnes, który jest połączeniem zdjęcia naszego jubilata umieszczonego w sercu, a także naokoło znajdują się kwiaty w kolorze zielonym, które nadają pewnej ekspresji i powodują, że sam magnes jest po prostu ciekawszy pod kątem wyglądu.

Na dole zdjęcia oraz grafiki znajduje się miejsce na napis oraz umieszczenie dat uroczystości, co jest dużym atutem naszych produktów, które możemy personalizować na własne życzenie, nie mając tak naprawdę żadnych prawie ograniczeń.

Magnes wykonany jest na naturalnym plastrze brzozy, dzięki czemu zyskujemy odporny materiał, który pozwala nam na cieszenie się podarunkiem przez długi okres. Dodatkowo cała grafika, a także drewno magnesu idealnie wpasowuje się we wszelkiego rodzaju aranżacje ozdobne przyjęcia, gdzie stanie się ciekawym urozmaiceniem kładąc go przy miejscu dla każdego z gości.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm