Dusty Blue Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej z motywem dusty blue


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Dusty Blue Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta


Magnes na lodówkę z motywem Dusty Blue to błękitny magnes komunijny osadzony na plastrze brzozy, a także posiadający przepiękny niebieski motyw kwiatów umieszczonych w górnej części, które można powiedzieć, wyrastają niczym bluszcz zza magnezu.

W centralnej części mamy miejsce na napis, imię, a także datę odbywania się komunii, czyli możliwość pełnej personalizacji pod nasze wymagania. Cały magnes swoim wyglądem i połączeniem bieli z kolorem drewna, idealnie współgra kolorystycznie i może stanowić fajny urozmaicający dodatek do aranżacji ozdobnych sali komunijnej, czy po prostu sam magnes może stać się jedynie podarunkiem dla każdego z gości, jako forma podziękowania za ich obecność.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm