Kielich Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta

Magnes na lodówkę Plaster brzozy z okazji I Komunii Świętej z motywem kielicha


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 złOpis
Opis

Kielich Magnes na lodówkę Plaster brzozy I Komunia Święta


Magnes na lodówkę z motywem kielicha oraz eucharystii to bardzo typowy w swoim wyglądzie magnes komunijny, który posiada w centralnej części napis, grafikę kielicha w kolorze złotym, a także imię oraz datę uroczystości związaną z całym wydarzeniem, co pozwala nam na pełną personalizację produktu.

Magnes wykonany jest na plastrze brzozy, dzięki czemu idealnie będzie wpasowywać się w proste aranżacje przyjęcia, gdzie stanowić będzie ciekawy dodatek dla np. każdego z gości, gdzie będziemy mogli nim podziękować za ich obecność podczas tego ważnego wydarzenia w naszym duchowym życiu.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm