Rumianek Księga gości na I Komunię Świętą

Księga gości na I Komunię Świętą z motywem kwiatów rumianku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


74,99 zł
74,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Rumianek Księga gości na I Komunię Świętą


Planując I Komunię Świętą, chcemy, aby ten wyjątkowy dzień pozostał na zawsze w pamięci naszego dziecka oraz wszystkich gości. Dlatego pragniemy zaprosić Was do skorzystania z naszej niezwykłej i pięknie wykonanej księgi gości, która jest dedykowana właśnie tematowi Komunii Świętej z motywem rumianku.


Księga gości to doskonałe miejsce, gdzie nasi bliscy mogą zostawić swoje życzenia, drobne rady bądź wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Nasza księga została zaprojektowana tak, by idealnie wpisywała się w całościową oprawę I Komunii Świętej z motywem rumianku, który symbolizuje delikatność, czystość oraz piękno.


Wnętrze księgi gości zawiera mnóstwo miejsca, aby wszyscy goście mogli swobodnie pisać. 


Motyw rumianku, wykorzystany jako główny element dekoracyjny, nadaje temu wyjątkowemu dniu charakterystycznej atmosfery łagodności i niewinności. Księga gości z motywem rumianku idealnie współgra z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak zaproszenia, winietki. Tworzy ona spójną kompozycję, która zachwyca zarówno gości, jak i samych uczestników uroczystości.


Niepowtarzalne wzory na okładce i stronicach księgi gości pozostawiają duże pole do indywidualnych dopasowań. Możemy zapewnić pełne wsparcie w personalizacji księgi, aby spełniła wszystkie oczekiwania i pasowała do wybranej koncepcji Komunii Świętej.


Wspólnie stworzymy niezapomnianą pamiątkę, która będzie przypominała o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat. Księga gości z motywem rumianku to nie tylko praktyczny element, ale również piękna ozdoba, która nadaje wyjątkowego charakteru każdej I Komunii Świętej. Niech te wyjątkowe chwile zostaną uwiecznione w naszej księdze gości, byśmy mogli do nich powracać z uśmiechem na twarzy.

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr