Zielone liście Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi

Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem zielonych liści


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zielone liście Satynowe zaproszenia na komunię z pleksi


Dodaj idealny akcent do specjalnego dnia Twojego syna lub córki z naszymi spersonalizowanymi zaproszeniami na Pierwszą Komunię Świętą z satynowego akrylu.

Te piękne zaproszenia wzbogacone są o uroczy motyw koła zielonych liści oraz napis IHS w środku. Delikatny pasek zielonych listków owija się wokół dolnej części każdego zaproszenia, nadając mu eleganckie wykończenie.

Bez względu na to, w jaki sposób je spersonalizujesz, te zaproszenia z pewnością wzbudzą zachwyt wśród Twoich przyjaciół i rodziny - zwłaszcza, gdy otrzymają je z personalizowanym tekstem zaproszenia Twojego dziecka!

Te zaproszenia są gwarantowane, aby zrobić trwałe wrażenie. Na co więc czekasz? Spraw, aby wyjątkowy dzień Twojego ukochanego dziecka był jeszcze bardziej niezapomniany dzięki wspaniałym zaproszeniom, które pomogą nadać ton serdecznej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu