Chłopiec Zaproszenia na komunię z białej pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem chłopca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Chłopiec Zaproszenia na komunię z białej pleksi


Moment przyjęcia przez dziecko Eucharystii, czyli uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, to niezwykły dzień zarówno dla dziecka, jak i dla jego bliskich. Warto otoczyć dziecko miłością i serdecznością, warto trwać przy nim, wspierając go i przekazując dary duchowe. W jaki sposób zaprosić jednak gości na tak wyjątkową uroczystość? Najlepiej posłużyć się zaproszeniem, które podniesie jeszcze rangę tej chwili.

Takim zaproszeniem jest zaproszenie na komunię z białej pleksi, które zachwyca swoją delikatnością i kruchością, które doskonale nawiązuje do charakteru uroczystości. Nie ma piękniejszego sposobu zaproszenia gości na komunię dziecka, a to ozdobione motywem chłopca zaproszenie nie tylko zachwyci gości, ale również stanowić będzie piękną pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: biała pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych