Chłopiec Zaproszenia na komunię z białej pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chłopiec Zaproszenia na komunię z białej pleksi


Moment przyjęcia przez dziecko Eucharystii, czyli uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, to niezwykły dzień zarówno dla dziecka, jak i dla jego bliskich. Warto otoczyć dziecko miłością i serdecznością, warto trwać przy nim, wspierając go i przekazując dary duchowe. W jaki sposób zaprosić jednak gości na tak wyjątkową uroczystość? Najlepiej posłużyć się zaproszeniem, które podniesie jeszcze rangę tej chwili.

Takim zaproszeniem jest zaproszenie na komunię z białej pleksi, które zachwyca swoją delikatnością i kruchością, które doskonale nawiązuje do charakteru uroczystości. Nie ma piękniejszego sposobu zaproszenia gości na komunię dziecka, a to ozdobione motywem chłopca zaproszenie nie tylko zachwyci gości, ale również stanowić będzie piękną pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: biała pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych