Chłopiec Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem chłopca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Chłopiec Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi


Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to ważna chwila, zarówno dla dziecka, jak i dla jego bliskich, związana z przyjęciem Eucharystii i wspólnym przeżywaniem otrzymania darów duchowych. Dlatego też warto zadbać, by w takim momencie były przy dziecku bliskie, życzliwe mu osoby, by wspólnie celebrować ten radosny czas. W jaki sposób jednak zaprosić gości na taką uroczystość?

Warto wykorzystać do tego piękne i niezwykle delikatne zaproszenie na komunię z pleksi. Przezroczyste zaproszenie kojarzy się z subtelnością, delikatnością, niewinnością, doskonale zatem koresponduje z charakterem uroczystości. Ozdobione motywem chłopca, jest idealnym wyborem, który zachwyci zaproszonych gości, stanie się też wspaniałą pamiątką tej uroczystości. Starannie wykonany motyw nie odciąga uwagi od treści zaproszenia, podkreśla natomiast rodzaj ceremonii, której zaproszenie dotyczy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych