Dziewczynka Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem dziewczynki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Dziewczynka Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi


Pierwsza Komunia Święta dziecka, to nie tylko wspaniała i pełna wzruszeń uroczystość, ale również wzniosłe, duchowe przeżycie. Przyjęcie Eucharystii wyznacza nową drogę wiary w życiu dziecka, warto zatem zgromadzić wokół córki ludzi, którzy w jej wyborach i kroczeniu ścieżką dobra będą ją wspierać. W jaki sposób jednak zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą?

Warto do tego celu wykorzystać przezroczyste zaproszenie na komunię z pleksi, które swoją delikatnością i kruchością doskonale koresponduje z charakterem ceremonii. Zaproszenie zostało ozdobione pięknym motywem dziewczynki, który jednak nie przesłania treści zaproszenia, wspaniale raczej uzupełniając prośbę o wspólne przeżywanie tego dnia. Takie zaproszenie, dzięki niezwykłej precyzji wykonania i wrażeniu, które robi, jest też doskonałą pamiątką, która nawet po latach pozwoli wrócić gościom do tych wspólnych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych