Dziewczynka Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi

Zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi z motywem dziewczynki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dziewczynka Przeźroczyste zaproszenia na komunię z pleksi


Pierwsza Komunia Święta dziecka, to nie tylko wspaniała i pełna wzruszeń uroczystość, ale również wzniosłe, duchowe przeżycie. Przyjęcie Eucharystii wyznacza nową drogę wiary w życiu dziecka, warto zatem zgromadzić wokół córki ludzi, którzy w jej wyborach i kroczeniu ścieżką dobra będą ją wspierać. W jaki sposób jednak zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą?

Warto do tego celu wykorzystać przezroczyste zaproszenie na komunię z pleksi, które swoją delikatnością i kruchością doskonale koresponduje z charakterem ceremonii. Zaproszenie zostało ozdobione pięknym motywem dziewczynki, który jednak nie przesłania treści zaproszenia, wspaniale raczej uzupełniając prośbę o wspólne przeżywanie tego dnia. Takie zaproszenie, dzięki niezwykłej precyzji wykonania i wrażeniu, które robi, jest też doskonałą pamiątką, która nawet po latach pozwoli wrócić gościom do tych wspólnych chwil.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych