Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, złota ramka z kwiatów

Ozdobne Satynowe zaproszenia na I Komunię Świętą z pleksi ze zdjęciem, ramka z kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,49 zł
13,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ozdobne Satynowe zaproszenia na komunię ze zdjęciem, złota ramka z kwiatów


Uczcij Komunię Świętą swojego dziecka tymi wykwintnymi zaproszeniami. Nasze półprzezroczyste zaproszenia o satynowej fakturze, nadają klasycznej elegancji, a jednocześnie zawierają nowoczesną nutę.

Dzięki możliwości personalizacji za pomocą zdjęcia dziecka i specjalnego tekstu zaproszenia, możesz sprawić, że Twoje zaproszenie będzie jeszcze bardziej znaczące.

Ozdobna ramka z kwiatami doda dodatkowej warstwy czułości, aby uczynić Twoją uroczystość niezapomnianą.

Nie zwlekaj więc - nadaj Pierwszej Komunii Świętej królewski wygląd dzięki tym wysublimowanym zaproszeniom!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.