Zaproszenia rwane brzegi na komunię ze zdjęciem, ramka z kwiatów

Zaproszenie na komunię ze zdjęciem i ramką z kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia rwane brzegi na komunię ze zdjęciem, ramka z kwiatów


Uczcij ten święty moment tymi spersonalizowanymi zaproszeniami na Pierwszą Komunię Świętą. Wykonane z wysokiej jakości papieru, zaproszenia te posiadają piękne, rwane krawędzie, które dodadzą odpowiedniej ilości elegancji do tego przełomowego wydarzenia dla Twojego dziecka.

Z miejscem na spersonalizowany tekst zaproszenia, który zawiera wszystkie niezbędne szczegóły, wraz ze zdjęciem Twojego ukochanego dziecka w romantycznym wianku z kwiatów - co może być bardziej doskonałe?

Ta wspaniała kombinacja sprawia, że zaproszenia te są doskonałym wyborem do świętowania tak szczególnego wydarzenia. Pozwól nam pomóc Ci uhonorować wieki tradycji i stworzyć wspomnienia, które będą trwać całe życie, gdy wybierzesz nasze zaproszenia!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.