Szkic chłopca Zaproszenia na komunię rwane brzegi

Zaproszenie na komunię z motywem szkicu chłopca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Szkic chłopca Zaproszenia na komunię rwane brzegi


Nadszedł czas, aby Twoje dziecko przystąpiło do swojej pierwszej Komunii Świętej, a my wiemy, że masz wielkie plany na bardzo wyjątkowy dzień! Oferujemy zaproszenia o rwanych brzegach, dzięki czemu Twoje zaproszenie będzie wyglądało tak wyjątkowo, jak Twoje wydarzenie.

Dla jeszcze większej personalizacji możesz dodać dowolny tekst, aby zaproszenie było naprawdę wyjątkowe. A żeby każde zaproszenie oddawało ducha komunii, dołączyliśmy piękny szkic chłopca modlącego się z różańcem w ręku.

Zaufaj nam, aby uczynić ten święty dzień doskonałym - pozwól nam wykonać wszystkie Twoje potrzeby w zakresie druku! Wybierz nasze zaproszenia na pierwszą komunię świętą już teraz i zacznij planować niezapomniane wydarzenie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.