Szkic chłopca Zaproszenia na komunię rwane brzegi

Zaproszenie na komunię z motywem szkicu chłopca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szkic chłopca Zaproszenia na komunię rwane brzegi


Nadszedł czas, aby Twoje dziecko przystąpiło do swojej pierwszej Komunii Świętej, a my wiemy, że masz wielkie plany na bardzo wyjątkowy dzień! Oferujemy zaproszenia o rwanych brzegach, dzięki czemu Twoje zaproszenie będzie wyglądało tak wyjątkowo, jak Twoje wydarzenie.

Dla jeszcze większej personalizacji możesz dodać dowolny tekst, aby zaproszenie było naprawdę wyjątkowe. A żeby każde zaproszenie oddawało ducha komunii, dołączyliśmy piękny szkic chłopca modlącego się z różańcem w ręku.

Zaufaj nam, aby uczynić ten święty dzień doskonałym - pozwól nam wykonać wszystkie Twoje potrzeby w zakresie druku! Wybierz nasze zaproszenia na pierwszą komunię świętą już teraz i zacznij planować niezapomniane wydarzenie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.