Szklana tafla ze zdjęciem Dzień babci i dziadka

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla ze zdjęciem Dzień babci i dziadka


Prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie szklanej tafli ze zdjęciem dziecka to wyjątkowy sposób na podziękowanie swoim bliskim za ich miłość, troskę i wsparcie. Ta urocza pamiątka sprawi im ogromną radość i wzruszy serce.


Szklana tafla z nadrukiem zdjęcia dziecka to nie tylko prezent, ale również piękna ozdoba, która będzie dumnie prezentować się w domu babci i dziadka. Można umieścić na niej dowolne zdjęcie – od ujęcia noworodka po wspólne rodzinne zdjęcie z okazji świąt. Możliwość personalizacji sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej szczególny i wyjątkowy.


Szkło jest trwałym i eleganckim materiałem, który dodaje klasy i stylu każdemu pomieszczeniu. Dzięki wysokiej jakości wykonania, tafla jest niezwykle wytrzymała i długotrwała, co sprawia, że będzie można cieszyć się nią przez wiele lat.


Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie wdzięczności i miłości dla babci i dziadka niż spersonalizowany prezent, który poruszy ich serca. Szklana tafla z zdjęciem dziecka to doskonały wybór na Dzień Babci i Dziadka, który zostawi niezapomniane wspomnienia i uśmiech na twarzach obdarowanych.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść tafli

Możesz wybrać przykładową treść tafli z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem tafli. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych