Pudełko na obrączki z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudełko na obrączki z żywicy wzór marmurowy


Ekskluzywne pudełko na obrączki

Obrączki są jednym z najważniejszych elementów ślubnej uroczystości i magicznych symboli miłości zaklętych w idealnej formie koła. To figura, która nie ma początku ani końca i dlatego jest znakiem nieskończoności. Tak ważny symbol, który będzie towarzyszył przyszłym małżonkom na wspólnej drodze życia, wymaga unikalnej oprawy. Naszą propozycją jest oryginalne pudełko na obrączki Venarti, które wykonaliśmy z ręcznie odlewanej żywicy.

Pudełeczko zostało zrobione z dwóch wyjątkowych materiałów. Unikalna pokrywka z żywicy posiada oryginalny i niepowtarzalny marmurowy wzór. Doskonale też odbija światło umożliwiając efektowne iskrzenie się perłowych kolorów. Wzór wykonaliśmy z połączenia kolorystycznego eleganckiej czarnej i białej perły przełamanych ekskluzywnym dodatkiem w postaci złotych nitek. Reszta pudełka to satynowa pleksi. Pudełko na obrączki z żywicy Venarti ma kształt klasycznego kwadratu, ale gdy podniesiecie wieczko, ujrzycie ślubną biżuterię ułożoną w zagłębieniu w kształcie romantycznego serca.

A może wolicie pudełko na obrączki w kolorze pastelowego różu?

 

Materiał: pokrywka z żywicy, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji, reszta pudełka: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 7,5 x 7,7 x 1,4 cm

Materiał: Żywica - każda pokrywka jest unikalna, odlewana ręcznie

Właściwości żywicy: Pokrywka jest gładka, odbijająca światło, perłowe kolory mienią się, złote nitki również odbijają światło, reszta pudełka jest matowa (satynowa pleksi)

Kolor pokrywki: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Personalizacja: GRATIS!

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.