Misie Drewniane pudełko na obrączki

Drewniane pudełko na obrączki z motywem misiów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,99 zł
31,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Misie Drewniane pudełko na obrączki


Marzysz o nieszablonowym weselu? O motywach, które zachwycą weselnych gości i wprowadzą niepowtarzalny klimat do wnętrz?

Motyw słodkich misiów z pewnością jest w stanie tego dokonać. Zakochane misie w romantycznej aranżacji zdobić mogą przedmioty użytkowe sprawiając, że przestrzeń nimi wypełniona nabierze wyjątkowego charakteru.

Drewniane pudełko na obrączki, na którym widnieją zakochane misie, to nie tylko wspaniały sposób na przechowywanie obrączek, ale również dowód na troskę o każdy szczegół wesela. Co więcej, takie pudełko przyciągnie wzrok zaproszonych gości, pięknie wyglądać będzie na ślubnych zdjęciach, zaś po ślubie może być wykorzystane przez Młodą Parę do przechowywania różnych przedmiotów.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 7,5 x 7,7 x 1,4 cm

Powiązane wpisy na blogu