Szklana tafla ze zdjęciem Dzień babci i dziadka

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklana tafla ze zdjęciem Dzień babci i dziadka


Zbliża się dzień dziadka lub babci, a ty nadal nie masz prezentu dla nich? Idealnym rozwiązaniem na tę okazję okaże się Szklana tafla ze zdjęciem, która z pewnością przypadnie im do gustu.

Mogą państwo w niej umieścić wszelkie preferowane zdjęcie np. wnuków, dzięki któremu dziadkowie będą mieli swoje pociechy zawsze blisko siebie.

Taka szklana tafla wygląda bardzo szykowanie i elegancko, a wysokiej jakości materiały pozwalają na długotrwałe utrzymanie pamiątki w świetnym stanie.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść tafli

Możesz wybrać przykładową treść tafli z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem tafli. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych