Pudrowe róże Szklana tafla Dzień babci i dziadka

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Szklana tafla Dzień babci i dziadka


Szklana tafla pudrowe róże to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują wyjątkowego prezentu na dzień babci i dziadka. Przepięknie wyglądająca tafla, w której możemy umieścić swoje ulubione zdjęcie wraz z napisem spowodują, że na twarzy naszych dziadków na pewno pojawi się ogromny uśmiech!

Przepiękny motyw pudrowych róż nadaje całości bardzo delikatnego oraz estetycznego wyglądu, a idealnie dobrana czcionka spowoduje, że całość z pewnością zapadnie w pamięci jako prezent.

Tafla wykonana jest z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu mamy pewność, że potowarzyszy nam przez dłuższy okres czasu bez żadnych problemów. Szklana tafla pudrowe róże to idealny wybór, jeśli poszukujemy wyjątkowego prezentu dla najważniejszych dla nas osób.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść tafli

Możesz wybrać przykładową treść tafli z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem tafli. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych