Złota ramka z kwiatami Zaproszenia na komunię ze zdjęciem rwane brzegi

Zaproszenie na komunię ze zdjęciem i złotą ramką z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Złota ramka z kwiatami Zaproszenia na komunię ze zdjęciem rwane brzegi


Stwórz trwałe wspomnienia i zaproś swoich bliskich do świętowania Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka za pomocą przemyślanych, spersonalizowanych zaproszeń! Nasze zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą wykonane są z wysokiej jakości papieru, posiadają rwane brzegi, który daje efekt luksusu.

Spersonalizuj tekst zaproszenia dokładnie tak, jak chcesz - nie pomijaj żadnego szczegółu! Możemy nawet umieścić słodką buzię Twojego dziecka w pięknej złotej ramce otoczonej delikatnymi kwiatami.

Twoi goście będą pielęgnować zaproszenie przez lata i nie będą mogli się doczekać tego wyjątkowego dnia! Spraw, aby ta pamiątkowa uroczystość była jeszcze bardziej znacząca dzięki naszym pięknie zaprojektowanym zaproszeniom. W tym ważnym dniu nie zapomnijcie uwiecznić wszystkich błogich chwil za pomocą naszych ponadczasowych, eleganckich zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.