Nowy

Zaproszenia rwane brzegi na komunię Rumianek

Papierowe zaproszenia na komunię z motywem rumianku i rwanymi brzegami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia rwane brzegi na komunię Rumianek


Szukasz idealnego zaproszenia na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej? Te zaproszenia będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia i wyeksponują Twoją wiarę w dobrym stylu. Nasze zaproszenia są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Charakteryzują się rwanymi brzegami, tradycyjnymi kwiatami rumianku wzdłuż górnej i dolnej części oraz spersonalizowanym tekstem zaproszenia dostosowanym do Twoich wymagań.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczną czcionkę skryptową, czy elegancki nowoczesny krój pisma, możesz stworzyć idealną oprawę dla tego duchowego kamienia milowego w życiu. Rozumiemy, że tworzenie wspomnień jest bardzo cenione w każdej tradycji wiary i chcemy, abyś czuł się pewnie wysyłając swoje osobiste zaproszenia z naszym wysokiej jakości papierem. 

Pozwól, aby te piękne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą mówiły w równym stopniu o wdzięku i elegancji, co o radości w sercu i domu. Zamów swoje już teraz!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.