Księga gości duża rama z serduszkami

Personalizowana księga gości z formie dużej ramy, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

114,99 zł
114,99 zł


Opis
Opis

Księga gości duża rama z serduszkami


Każdy weselny gość jest wyjątkowy, każdy wnosi swoje życzenia, swoją energię i swój uśmiech, a wszyscy oni tworzą niezwykłą atmosferę, klimat wesela, który pamięta się przez całe życie.

Aby jednak nadać tym wspomnieniom fizyczny wymiar, warto zaopatrzyć się w ślubną księgę – wyjątkową Księgę Gości w formie ramy z serduszkami.

Na tych sercach goście mogą złożyć swój podpis, tworząc w ten sposób niezwykłą galerię autografów tych osób, które wraz z Parą Młodą celebrowali ten wyjątkowy dzień – dzień ślubu.

Taka Księga ma nie tylko za zadanie utrwalić w pamięci te piękne chwile, ale rama będzie też niezwykłą, nieszablonową ozdobą sypialni czy salonu, budzącą radosny uśmiech domowników.

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: 100szt serduszek

Wymiary: 35 x 45 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych