Białe kwiaty gości duża rama z serduszkami

Personalizowana księga gości z formie dużej ramy, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

135,00 zł
135,00 zł


Opis
Opis

Białe kwiaty gości duża rama z serduszkami


W jaki sposób zatrzymać w pamięci wspaniałe chwile zaślubin? Jak sprawić, by ze wspomnień nie umknął żaden z zaproszonych gości? By czas nie zatarł wrażeń, uśmiechów i życzliwych słów?

Warto zatrzymać te wyjątkowe wspomnienia, prosząc gości o wpisanie się do wyjątkowej księgi gości, w formie ramy wypełnionej serduszkami. Złożenie podpisu na serduszku sprawi, że dana osoba już na zawsze utrwali się we wspomnieniach, zaś ta wypełniona serduszkami rama stanowić będzie wspaniałą ślubną pamiątkę.

Ozdobiona dodatkowo motywem białych kwiatów doskonale wkomponuje się w aranżacje wesela w wielu stylach. Będzie również nieszablonową ozdobą salonu czy sypialni, rozpalającą miłość małżonków, skłaniającą do refleksji i wracania wspomnieniami do tej wyjątkowej chwili złożenia przysięgi. e

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: 100szt serduszek

Wymiary: 35 x 45 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu