Księga gości duża rama z serduszkami i z Waszym zdjęciem

Personalizowana księga gości z formie dużej ramy, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


135,00 zł
135,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Księga gości duża rama z serduszkami i z Waszym zdjęciem


Nieszablonowe Młode Pary sięgają w trakcie organizacji wesela po nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich jest księga gości w formie dużej ramy ze zdjęciem zakochanych. Taka indywidualna dekoracja to też wspaniała pamiątka, która po ślubie zdobić może sypialnie czy salon Nowożeńców.

Serduszka z podpisami gości ukryte za szklaną taflą pomogą wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, a sam proces ich zbierania w trakcie wesela może być okazją do wymiany uścisków, ciepłych słów i życzeń.

Taka księga gości pasuje idealnie nie tylko do ślubu w stylu eko, ale i romantycznym czy klasycznym, a dzięki swojej subtelności zachwyci wszystkich zaproszonych gości swoją elegancją, zaskoczy też oryginalnością.

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: 100szt serduszek

Wymiary: 35 x 45 cm

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu