Księga gości duża rama z serduszkami i z Waszym zdjęciem

Personalizowana księga gości z formie dużej ramy, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

135,00 zł
135,00 zł


Opis
Opis

Księga gości duża rama z serduszkami i z Waszym zdjęciem


Nieszablonowe Młode Pary sięgają w trakcie organizacji wesela po nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich jest księga gości w formie dużej ramy ze zdjęciem zakochanych. Taka indywidualna dekoracja to też wspaniała pamiątka, która po ślubie zdobić może sypialnie czy salon Nowożeńców.

Serduszka z podpisami gości ukryte za szklaną taflą pomogą wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, a sam proces ich zbierania w trakcie wesela może być okazją do wymiany uścisków, ciepłych słów i życzeń.

Taka księga gości pasuje idealnie nie tylko do ślubu w stylu eko, ale i romantycznym czy klasycznym, a dzięki swojej subtelności zachwyci wszystkich zaproszonych gości swoją elegancją, zaskoczy też oryginalnością.

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: 100szt serduszek

Wymiary: 35 x 45 cm

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu