Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca z lustrzanym sercem

Personalizowana księga gości z formie ramy w kształcie przezroczystego serca, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca z lustrzanym sercem


Ważne dla każdej Pary Młodej jest pozostawienie po swoim weselu jakiejś pamiątki, która przypomni nam o osobach, które gościły na nim i tworzyły te piękne chwile razem. Od wielu lat tradycją stała się księga gości, gdzie każdy mógł wpisać jakieś swoje życzenia oraz dołączyć do tego podpis. Czasy się zmieniają i wraz z nimi także możliwości organizowania niektórych rzeczy. Idealnym potwierdzeniem tego stwierdzenia jest nasza przeźroczysta księga gości w kształcie serca, gdzie cały proces wygląda kompletnie inaczej.

Na podstawie znajduje się duże serce przeźroczyste, do którego dołączone są małe serduszka, gdzie goście wpisują się wraz ze swoimi życzeniami lub jakimś pojedynczym słowem podziękowania. Całość wrzucana jest do środka dużego serca, gdzie możemy zobaczyć, jak zapełnia się pięknymi słowami. W centralnej części umieszczone jest czarne serce z podpisem Pary Młodej.

Cała księga gości w kształcie serca wygląda bardzo elegancko, dzięki wykorzystaniu materiału drewna. Księga gości idealnie nada się jak ozdoba, którą będzie można umieścić w domu i traktować jako przepiękne przypomnienie przełomowego momentu w życiu.

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: serduszka, podstawka

Ilość serduszek: 27 x 23 cm (43 serduszka), 40 x 33 cm (106 serduszek)