Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca

Personalizowana księga gości z formie ramy w kształcie przezroczystego serca, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

95,00 zł brutto
brutto
Opis
Opis

Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca


Nieszablonowe Młode Pary sięgają w trakcie organizacji wesela po nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich jest księga gości w formie serca. Taka indywidualna dekoracja to też wspaniała pamiątka, która po ślubie zdobić może sypialnie czy salon Nowożeńców.

Serduszka z podpisami gości ukryte za szklaną taflą pomogą wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, a sam proces ich zbierania w trakcie wesela może być okazją do wymiany uścisków, ciepłych słów i życzeń.

Taka księga gości pasuje idealnie nie tylko do ślubu w stylu eko, ale i romantycznym czy klasycznym, a dzięki swojej subtelności zachwyci wszystkich zaproszonych gości swoją elegancją, zaskoczy też oryginalnością.

 

Opis wkrótce

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: serduszka, podstawka

Ilość serduszek: 27 x 23 cm (43 serduszka), 40 x 33 cm (106 serduszek)

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych