Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca

Personalizowana księga gości z formie ramy w kształcie przezroczystego serca, do której wrzucamy serca z podpisami gości!


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


95,00 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przezroczysta księga gości rama w kształcie serca


Nieszablonowe Młode Pary sięgają w trakcie organizacji wesela po nieszablonowe rozwiązania. Jednym z nich jest księga gości w formie serca. Taka indywidualna dekoracja to też wspaniała pamiątka, która po ślubie zdobić może sypialnie czy salon Nowożeńców.

Serduszka z podpisami gości ukryte za szklaną taflą pomogą wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, a sam proces ich zbierania w trakcie wesela może być okazją do wymiany uścisków, ciepłych słów i życzeń.

Taka księga gości pasuje idealnie nie tylko do ślubu w stylu eko, ale i romantycznym czy klasycznym, a dzięki swojej subtelności zachwyci wszystkich zaproszonych gości swoją elegancją, zaskoczy też oryginalnością.

 

Księga gości to jeden z najważniejszych elementów wesela. To właśnie w niej każdy z przybyłych gości może pozostawić po sobie pewnego rodzaju ślad, który pozostanie z Młodą Parą na całe życie.

Przeźroczysta księga gości w kształcie serca to niesamowity produkt, który wprowadzi pewnego rodzaju zaskoczenie na twarzach wszystkich. W tym przypadku odchodzimy od kartek A4 oraz długopisu, a w ich miejsce pojawia się rama w kształcie serca, do której będzie można wrzucać serduszka z podpisami naszych gości.

Wykonana z porządnego drewna gwarantuje wysokiej jakości wytrzymałość oraz możliwość zachowania pamiątki na lata. Dwa otwory, jeden po lewej a drugi po prawej stronie umożliwiają gościom wrzucania do środka swoich mniejszy serduszek i zapełniania dużego.

Przeźroczysta księga gości w swoim wyglądzie jest bardzo elegancka, dzięki czemu po przyjęciu możemy umieścić ją w salonie, gdzie stanie się główną ozdobą. W części centralnej mamy miejsce na podpis Pary Młodej oraz datę uroczystości.

Całość osadzona jest na podstawce, dzięki czemu mamy możliwość zmiany jej pozycji według uznania, czy to na przyjęciu lub już w domu, kiedy będziemy szukać odpowiedniego miejsca na tak ważną pamiątkę.

 

Materiał: sklejka, pleksi

W komplecie: serduszka, podstawka

Ilość serduszek: 27 x 23 cm (43 serduszka), 40 x 33 cm (106 serduszek)