Złote kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem złotych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złote kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Wręczanie zaproszeń na ślub to wielce wzruszająca chwila, oto nadszedł bowiem moment, by oznajmić światu swoją decyzję o kroczeniu przez przyszłą Młodą Parę wspólną drogą. Mimo iż Rodzice należą zwykle do tej grupy osób, które o planach ślubnych wiedzą najwcześniej, i oni powinni otrzymać takie zaproszenie na ślub. I to najlepiej różniące się od pozostałych, w szczególny sposób honorujące tak wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice.

Doskonałym wyborem będą szklane zaproszenia, ozdobione motywem złotych kwiatów, które dzięki swojemu ponadczasowemu pięknu i elegancji, doskonale korespondować będą z rangą uroczystości. Takie zaproszenie to nie tylko wyrażenie woli Pary Młodej, by Rodzice przybyli na ceremonię, ale również sposób na podziękowanie im za trud wychowawczy, za wieloletnią troskę i poświęcenie.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.