Herbaciane róże Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców lub inaczej prośba o błogosławieństwo z motywem herbaciane róże


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Herbaciane róże Szklana prośba o błogosławieństwo


Herbaciane róże kryją w sobie niepowtarzalny urok, są nieoczywiste, a ich wyjątkowa barwa przykuwa uwagę. Jednocześnie to dyskretny motyw, który mimo bogactwa róży, nie odciąga uwagi od samej treści zaproszenia. To ono jest bowiem wyjątkowe, stanowi nie tylko wyraz pragnienia Młodej Pary, by Rodzice towarzyszyli im w tej niezwykle wzruszającej uroczystości, jaką są zaślubiny, ale również jest prośbą o ich Błogosławieństwo.

Zaproszenie dla Rodziców szklana tafla, ozdobiona motywem herbacianych róż, to niezwykły przedmiot, oszałamiający swoją odmiennością elegancją i ponadczasowym pięknem. To zaproszenie doskonale pasuje do ślubu w stylu rustykalnym, glamour czy romantycznym, a w Rodzicach wzbudzać będzie zarówno zachwyt, jak i moc wzruszeń. Stanie się też zapewne wspaniałą pamiątką, która towarzyszyć będzie Rodzicom nieustannie, pozwalając powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, jak zaślubiny dzieci.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.