Herbaciane róże Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców lub inaczej prośba o błogosławieństwo z motywem herbaciane róże


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Herbaciane róże Szklana prośba o błogosławieństwo


Herbaciane róże kryją w sobie niepowtarzalny urok, są nieoczywiste, a ich wyjątkowa barwa przykuwa uwagę. Jednocześnie to dyskretny motyw, który mimo bogactwa róży, nie odciąga uwagi od samej treści zaproszenia. To ono jest bowiem wyjątkowe, stanowi nie tylko wyraz pragnienia Młodej Pary, by Rodzice towarzyszyli im w tej niezwykle wzruszającej uroczystości, jaką są zaślubiny, ale również jest prośbą o ich Błogosławieństwo.

Zaproszenie dla Rodziców szklana tafla, ozdobiona motywem herbacianych róż, to niezwykły przedmiot, oszałamiający swoją odmiennością elegancją i ponadczasowym pięknem. To zaproszenie doskonale pasuje do ślubu w stylu rustykalnym, glamour czy romantycznym, a w Rodzicach wzbudzać będzie zarówno zachwyt, jak i moc wzruszeń. Stanie się też zapewne wspaniałą pamiątką, która towarzyszyć będzie Rodzicom nieustannie, pozwalając powrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, jak zaślubiny dzieci.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.