Marmur Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Szklane zaproszenia dla Rodziców


Wyjątkowi goście weselni zasługują na specjalne, równie wyjątkowe zaproszenia. Takimi specjalnymi gośćmi są oczywiście Rodzice, dla których uroczystość weselna jest równie wzruszająca, jak dla Młodej Pary i tak samo oznacza dla nich nowy etap w życiu.

Nawet jeśli Rodzice od początku wiedzą o ślubnych planach swoich dzieci, nawet jeśli uczestniczą bezpośrednio w przygotowaniach do weselnych uroczystości, warto wyróżnić ich w szczególny sposób – wręczając zaproszenie, które będzie nie tylko docenieniem ich roli w życiu Młodej Pary, jak i pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez całe życie. Takie właśnie jest szklane zaproszenie dla rodziców z motywem marmuru. To niezwykle eleganckie, stylowe zaproszenie idealnie wpisuje się w klasyczny styl wesela czy nawet styl glamour. Będzie również źródłem zachwytów rodziców, którzy z pewnością docenia wysoką jakość zaproszenia, jego kruchość stojącą jakby w sprzeczności z motywem trwałego marmuru.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu