Proste, satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Proste, satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Właśnie się zaręczyliście, a teraz zaczynacie planować największy i najważniejszy dzień w Waszym życiu - Wasz ślub! Mamy idealne rozwiązanie dla jednego z największych elementów planowania: zaproszenia ślubne.

Nasze satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia oferują unikalny i luksusowy wygląd, który sprawi, że wszyscy Twoi goście poczują się wyjątkowo.

Nie wspominając o tym, że te wspaniałe zaproszenia są naprawdę ponadczasowe, dzieląc się eleganckim, nowoczesnym designem z nutą vintage. Zaproszenia te posiadają tekst bez ozdób.

Wyjątkowo piękne, każdy egzemplarz posiada swój własny subtelny urok, który jest zarówno prosty, jak i potężny, co czyni je idealnymi dla każdego rodzaju i stylu ślubu. Wybierz nasze satynowe zaproszenia, które sprawią, że ten moment w życiu zostanie zapamiętany nie tylko przez Ciebie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.