Hortensja Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem hortensji


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensja Szklane zaproszenia dla Rodziców


Hortensje to popularne kwiaty ogrodowe, szczególnie lubiane przez Polaków, bowiem nie tylko pięknie prezentują się w ogrodach, ale zadziwiają swoją umiejętnością zmiany barwy, w zależności od podłoża.

Urok hortensji sprawia, że doskonale wyglądają one jako motyw pojawiający się na ślubach. Szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione kwiatami hortensji przyciągają wzrok i zachwycają dyskretnym urokiem.

Stonowana kolorystyka zaproszeń sprawia, że pasują one do aranżacji w kolorze białym, a także przełamują pastelowe kolory, stanowiąc akcent kolorystyczny, na którym skupia się wzrok.

Takie zaproszenia, wykonane na szklanym podłożu, są czymś więcej niż tylko informacją o zbliżającym się ślubie i zaproszeniem do wspólnego świętowania.

To wspaniała pamiątka, która przypominać będzie wszystkim, o tym wyjątkowym dniu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu