Serce z liśćmi eukaliptusa Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców lub inaczej prośba o błogosławieństwo z motywem liści eukaliptusa i serca


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce z liśćmi eukaliptusa Szklana prośba o błogosławieństwo


Rodzice są wyjątkowymi gośćmi dla każdym ślubie, a ich Błogosławieństwo jest wyjątkowym momentem każdej ceremonii zaślubin. Dlatego też warto wybrać wyjątkowe zaproszenie, a jednocześnie prośbę o Błogosławieństwo, które zwraca uwagę swoją subtelnością, swoim pięknem, doskonale korespondując z klimatem weselnej uroczystości i podkreślając rangę tak wyjątkowych gości, jakimi są Rodzice.

Zaproszenie dla Rodziców szklane tafle ozdobione motywem serca z liśćmi to niezwykle elegancki i stylowy sposób na wyrażenie życzenia, by Rodzice stali przy naszym boku tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo serce, jako symbol miłości, doskonale nawiązuje do romantycznej wymowy zaślubin, zaś liście znakomicie pasują do stylu eko czy minimalistycznego. Takie zaproszenie dla Rodziców to nie tylko nasza prośba wyrażona w tak wyjątkowy sposób, ale i wspaniała pamiątka dla Rodziców, która będzie zapewne pieczołowicie przechowywana przez wiele lat.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.