Złota ramka geometryczna z kwiatami Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem ramki geometrycznej z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Szklane zaproszenia dla Rodziców


Mimo iż rodzice wiedza zazwyczaj o planowanym ślubie, co więcej – aktywnie uczestniczą w przygotowaniach do niego, to jednak ich oficjalne zaproszenie nie może być tylko formalnością.

To chwila, którą powinno się celebrować, bowiem spotkanie, wręczenie zaproszenia jest momentem, który długą będą wspominać. Rodzice to bowiem wyjątkowi goście, którzy poza radością płynącą z zaślubin, odczuwają również koniec pewnego etapu.

Z uwagi na te wszystkie czynniki, tak ważne jest, by Para Młoda wybrała równie wyjątkowe zaproszenie, jak wyjątkowa jest okazja, Takim zaproszeniem, może być szklane zaproszenie ze złotą, geometryczną ramką, które łączy w sobie tradycję i nowoczesność, elegancję i łagodność.

Motyw geometrycznej ramki, ozdobionej kwiatami, przyciąga wzrok, zamyka tekst w określonej przestrzeni sprawiając, że staje się on jeszcze ważniejszy. Do doskonały wybór zarówno w przypadku rodziców odznaczającym się klasycznym stylem, jak i tych, którzy swobodnie podchodzą do ślubnej stylistyki.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu