Piwonie Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Szklane zaproszenia dla Rodziców


Według mowy kwiatów piwonia symbolizuje bogactwo i młodość, a także miłość. Nie dziwi zatem, że jest ona popularnym motywem, zdobiącym produkty niezbędne do organizacji wesela czy aranżacji przestrzeni.

Piwonie, które zostały umieszczone na szklanym zaproszeniu dla Rodziców, czynią to zaproszenie niezwykle cennym – nie tylko z uwagi na okazję, jakiej to wydarzenie dotyczy, ale ze względu na swój walor estetyczny.

Szklane zaproszenie ozdobione motywem tych pięknych kwiatów budzi zachwyt, doskonale koresponduje ze ślubem w stylu glamour, a także staje się pamiątką, o którą Rodzice jeszcze przez długie lata będą szczególnie dbali.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu