Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem białych róży


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na każdej ślubnej uroczystości, dlatego też warto – doceniając te wyjątkowość – wręczyć im specjalne zaproszenie na ślub, które będzie zarówno piękną pamiątką uroczystości, jak i sposobem na podkreślenie, jak bardzo ważni są dla Młodej Pary.

Szklane zaproszenie dla rodziców, to wyjątkowy produkt, który zachwyci zaproszone osoby. Zaproszenie łączy w sobie delikatność i wyrafinowaną elegancję, a także prostotę i urok kwiatów, co sprawia, że pasuje ono do wielu stylów wesela.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.