Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa i geometrycznej ramki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szkło podbija serca nie tylko projektantów wnętrz i ich klientów, ale wkracza również na weselne sale oraz obecne jest na każdym etapie ślubnych przygotowań. Ten szlachetny, prosty a zarazem elegancki materiał, to doskonałe rozwiązanie wielu ślubnych dylematów, nie tylko jeśli chodzi o aranżację ślubnej przestrzeni, ale również wybór zaproszeń.

Szklane zaproszenia dla Rodziców są dowodem, jak wspaniałe i wszechstronne jest zastosowanie szkła i jak pięknie wgląda ono w takim wydaniu. Zaproszenie, zdobione motywem liści eukaliptusa, z geometryczną ramką, to wyjątkowy sposób na zaproszenie tak wyjątkowych gości, jak Rodzice, na ślubną ceremonię. To eleganckie , a jednak pozbawione sztucznego przepychu zaproszenie, doskonale korespondować będzie zarówno ze stylem klasycznym wesela, jak i glamour, stanie się też wspaniałą pamiątką, która jeszcze przez wiele lat pozwoli Rodzicom wracać wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu