Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa i geometrycznej ramki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szkło podbija serca nie tylko projektantów wnętrz i ich klientów, ale wkracza również na weselne sale oraz obecne jest na każdym etapie ślubnych przygotowań. Ten szlachetny, prosty a zarazem elegancki materiał, to doskonałe rozwiązanie wielu ślubnych dylematów, nie tylko jeśli chodzi o aranżację ślubnej przestrzeni, ale również wybór zaproszeń.

Szklane zaproszenia dla Rodziców są dowodem, jak wspaniałe i wszechstronne jest zastosowanie szkła i jak pięknie wgląda ono w takim wydaniu. Zaproszenie, zdobione motywem liści eukaliptusa, z geometryczną ramką, to wyjątkowy sposób na zaproszenie tak wyjątkowych gości, jak Rodzice, na ślubną ceremonię. To eleganckie , a jednak pozbawione sztucznego przepychu zaproszenie, doskonale korespondować będzie zarówno ze stylem klasycznym wesela, jak i glamour, stanie się też wspaniałą pamiątką, która jeszcze przez wiele lat pozwoli Rodzicom wracać wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu