Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe róże Szklane zaproszenia dla Rodziców


Biała róża symbolizuje uduchowioną miłość, pokorę, niewinność, a także czystość i sekret. Do tradycji należy też kompozycja ślubnego bukietu złożonego z białych róż, które w tym wydaniu oznaczają szczęśliwą miłość.

Białe róże wyrażają ponadto szacunek i symbolizują honor oraz pokój. Idealnie wpisują się więc w retorykę zaproszenia dla Rodziców – najważniejszych osób obecnych na ślubie Młodej Pary.

Zakochaj się w białych różach

Unikalne zaproszenie dla Rodziców by Venarti to biała, szklana tafla ozdobiona kwiatowym motywem. Realistyczny nadruk białych, romantycznych róż w otoczeniu listków w kolorze butelkowej zieleni, umieściliśmy na górze i na dole zaproszenia. Powstałą między nimi przestrzeń zapełnimy spersonalizowanym tekstem zaproszenia i prośby o błogosławieństwo Rodziców.

Personalizacja GRATIS.

Szklana tafla z białymi różami jest dostępna w różnych wymiarach. Od jej wielkości zależy również grubość szkła.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.