Prośba o świadkowanie Szklana tafla ze zdjęciem

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o świadkowanie Szklana tafla ze zdjęciem


W jaki sposób poprosić zaufaną osobę o przyjęcie na siebie tak odpowiedzialnej roli na naszym ślubie, jaką jest rola Świadka? Można posłużyć się wyjątkową prośbą o świadkowanie, która nie tylko zachwyci daną osobę, ale wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy i pozytywną odpowiedź na nasze pytanie. Ta prośba o świadkowanie na szklanej tafli zawiera zdjęcie przyszłych Nowożeńców, dzięki czemu staje się niezwykle osobista, zmniejszając dystans i sprawiając, że Świadek poczuje się wyróżniony przez Młodą Parę. Sama prośba stanie się zaś wyjątkową pamiątką, która po wielu latach nawet przypominać będzie o tej pięknej uroczystości.

Starannie wykonana prośba zachwyca i zaskakuje z uwagi na użyty materiał. Zaproszenie wydaje się kruchym, ale to tylko pozory. Zwiększa to jednak jego atrakcyjność wizualną, zachwyca precyzją wykonania, doskonale wykonanymi szczegółami. Wspólne zdjęcie przyszłej Młodej Pary nadaje mu zaś indywidualnego charakteru, pozwalając wyróżnić się znacząco wśród innych.

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych