Zdrapka drewniana: Czy zostaniesz moją świadkową? Ramka z eukaliptusa

24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka drewniana: Czy zostaniesz moją świadkową? Ramka z eukaliptusa


Szukasz oryginalnego sposobu, aby poprosić swoją najlepszą przyjaciółkę, siostrę lub bliską osobę, aby została Twoją świadkową na najważniejszy dzień Twojego życia? Mamy dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie! Drewniana prośba o świadkowanie w formie zdrapkiz motywem liści eukaliptusa jest idealnym prezentem, który z pewnością zapewni emocje i wzruszenie Twojej wybranej osoby.

To nietuzinkowe zaproszenie zachwyca swoim pięknym wzornictwem i delikatnością. Wykonane z drewna wysokiej jakości, z precyzyjnym wycinaniem, z pewnością przyciągnie uwagę odbiorcy. Motyw liści eukaliptusa nadaje mu wyjątkowego, naturalnego uroku, symbolizując jednocześnie odrodzenie, świeżość i nowy początek - idealne wartości do związanego z tym dniem.

Największe zaskoczenie czeka Twoją ukochaną osobę po zdrapaniu powierzchni karty. Pod pytaniem "Czy zostaniesz moją świadkową?" ukryta jest niespodzianka. W momencie zdrapywania, odsłaniane są ukryte, ręcznie pisane słowa, które z pewnością wywołają wzruszenie i łzy szczęścia. To nie tylko prośba o zaangażowanie w rolę świadkowej, ale także wyraz wdzięczności za wsparcie i przyjaźń.


Drewniana prośba o świadkowanie w formie zdrapki z motywem liści eukaliptusa to nie tylko prezent, ale również pamiątka na całe życie. Może być ozdobą, którą Twoja świadkowa będzie mogła zachować jako symboliczny przypomnienie tego wyjątkowego momentu.

Nie tylko obdarowujesz nią swoją bliską osobę, ale również budujesz wspomnienia i emocje, które będą trwać przez lata.
Nie wahaj się - stwórz magiczny, niezapomniany moment dla swojej świadkowej. Drewniana prośba o świadkowanie w formie zdrapki z motywem liści eukaliptusa jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Wyraź swoją miłość i wdzięczność w unikalny sposób i spraw, aby Twoja ślubna przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych