Garnitury Prośba o świadkowanie Szklana tafla

Szklana tafla jako prośba o świadkowanie z motywem garniturów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


35,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Garnitury Prośba o świadkowanie Szklana tafla


Szklana tafla z motywem garniturów to elegancki i niezwykle oryginalny sposób na prośbę o świadkowanie na ślubie. Ta unikalna propozycja pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery w trakcie tego wyjątkowego dnia.


Szklana szklana jest ozdobiona delikatnym, ale wyraźnym wzorem garniturów, co doskonale odzwierciedla charakter tej uroczystości. To idealny dodatek do dekoracji ślubnej, który zachwyci gości swoim wyglądem i subtelnością.


Prośba o świadkowanie na szkle jest nie tylko designerskim elementem aranżacji, ale także pięknym akcentem symbolizującym ważną rolę, jaką pełnią świadkowie w życiu nowożeńców. Dzięki temu prezentowi możesz uczcić swoich bliskich i poprosić ich o wsparcie w jedyny taki sposób.


Szklana tafla z motywem garniturów to nie tylko praktyczny przedmiot, ale również pamiątka, która pozostanie na długie lata. Może stanowić idealny prezent dla osób, które mają w planach organizację własnego ślubu lub dla tych, którzy chcą podarować bliskim coś wyjątkowego i nietuzinkowego.


Zamówienie takiego produktu to gwarancja, że Twoja prośba o świadkowanie zostanie zapamiętana na długo i będzie stanowiła niezapomniany element tego wyjątkowego dnia. WelonDesign oferuje wysoką jakość wykonania oraz możliwość personalizacji, dzięki czemu możesz dopasować prezent do własnych preferencji i gustów.

 

Aby uatrakcyjnić szklaną taflę, można dokupić:

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść prośby

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem prośby. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych