Czy zostaniesz moją druhną? Prośba w formie lusterka

38,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Czy zostaniesz moją druhną? Prośba w formie lusterka


Wśród zaproszonych gości są też tacy, którzy mają do wypełnienia jeszcze jedną ważną rolę – druhny. To niezwykle odpowiedzialne zadanie, bowiem nakłada ono na druhnę szereg obowiązków związanych z pomocą przy organizacji ślubnych uroczystości, ale również dbania o to, by w trakcie tego wyjątkowego dnia wszystko odbywało się zgodnie z planem.

Tak wyjątkowa funkcja wymaga zatem kogoś zaufanego, ale i odpowiedniej oprawy, kiedy będziemy owej druhny szukać. W jaki sposób zatem zadać to pytanie nie narażając się na odmowę? W jaki sposób podkreślić wyjątkowość zajmowanej przez druhnę pozycji jeszcze przed ślubem? Pomocą w tym służy prośba wyrażona w formie … lusterka. Staranne wykonanie i piękne wykończenie sprawiają, że taka forma zadania pytania budzić będzie niekłamany zachwyt, będzie też stanowiła starannie przechowywaną pamiątkę z wesela.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: lustrzane pleksi 2mm

Wymiary: 9cm x 14,7cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.