Czy zostaniesz moją druhną? Prośba w formie lusterka

38,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Czy zostaniesz moją druhną? Prośba w formie lusterka


Wśród zaproszonych gości są też tacy, którzy mają do wypełnienia jeszcze jedną ważną rolę – druhny. To niezwykle odpowiedzialne zadanie, bowiem nakłada ono na druhnę szereg obowiązków związanych z pomocą przy organizacji ślubnych uroczystości, ale również dbania o to, by w trakcie tego wyjątkowego dnia wszystko odbywało się zgodnie z planem.

Tak wyjątkowa funkcja wymaga zatem kogoś zaufanego, ale i odpowiedniej oprawy, kiedy będziemy owej druhny szukać. W jaki sposób zatem zadać to pytanie nie narażając się na odmowę? W jaki sposób podkreślić wyjątkowość zajmowanej przez druhnę pozycji jeszcze przed ślubem? Pomocą w tym służy prośba wyrażona w formie … lusterka. Staranne wykonanie i piękne wykończenie sprawiają, że taka forma zadania pytania budzić będzie niekłamany zachwyt, będzie też stanowiła starannie przechowywaną pamiątkę z wesela.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: lustrzane pleksi 2mm

Wymiary: 9cm x 14,7cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić.